דף הבית אודותינו אמנת שירות יצירת קשר
חפש באתר:

איתור רופא מומחה
תביעות והחזרים כספים מחברות בטוח וקופח
החזר מקופ"ח
החזר מבטוח פרטי
עזרה בתביעות סיעוד
ניתוחים פלסטיים
שירותים נוספים
שאלות ליעוצים רפואיים
מאמרים רפואיים
ממליצים עלינו
צור קשר

ראשי   >  החזרים כספיים

החזרים כספיים

מה מגיע לי מקופת החולים, מה מגיע לי מהבטוח, האם אפשר לשלב בינהם - נתיבי מרפא יעזרו לך בהחזרים הכספים מכל הגורמים. לא צריך להתפשר על רופא - אפשר להשיג מימון לכל רופא !סל הבריאות מהווה את הרובד הבסיסי בקבלת שירותים רפואיים ותרופות והבעיתיות שלו היא, ראשית, שהוא אינו עונה על כל הצרכים הרפואיים ושנית שהוא אינו מאפשר שליטה של החולה בתהליך הרפואי ובבחירת הרופא.

בתשלום נוסף ניתן לרכוש רובד נוסף לסל הבריאות במסגרת תוכניות השבן שירותי בריאות נוספים, בכל קופה הן נקראות בשם אחר:בכללית - מושלם, במכבי "מגן זהב" במאוחדת "עדיף" לאומית זהב השבן בעיקרו מושתת על סל שירותי הבריאות ומה שאיננו נכלל בסל לא יכלל גם בתוכניות השבן השונות, בנוסף, במרבית הניתוחים והשירותים אנו נדרשים להשתתפות עצמית גבוהה מאוד  מה שמקשה עלינו לממש זכאות זו. הרובד נוסף שמשלים זאת הינו ביטוחי הבריאות הפרטיים, אותם ניתן לרכוש בהקפים שונים אצל סוכני הבטוח הבכירים, כהשלמה לשב"ן על סעיפיו השונים או כפוליסה עצמאית, ללא תלות בהסכמי קופות החולים ובועדות השונות .בנתיבי מרפא  נשקף לך את הזכאויות השונות המגיעות לך, ההחזרים עבור היעוצים וטיפולים ונסייע לך בהליך האדמניסטרטיבי מול הגורמים השונים והשילוב בינהם.

 

טיפים ועצות


שליפת שאלות לייעוץ עם רופא לפי הבעיה הרפואית


מה חדש ?
מטפלים בתביעות סיעוד

פתחנו מחלקה חדשה בה אנו מטפלים בתביעות סיעוד אל מול חברות הבטוח וקופות החולים יעוץ ראשוני ללא תשלום !
ניתוחים אסטתיים

נתיבי מרפא מתמחה בהפניה לרופא מומחה גם בתחום ניתוחים פלסטיים ושחזורים .
איתור רופא מומחה

צריך רופא מעולה צריך את התור דחוף אין צורך לחפש קשרים, אין צורך להתלבט - פנה לנתיבי מרפא ואנו נפנה אותך לטובי הרופאים בארץ כולל קביעת התור !

כל הזכויות שמורות © נתיבי מרפא 2004 הנתיב המהיר למומחים ברפואה                   טל: 03-9508033 (רב קווי)  יצירת קשר

נבנה ע"י Omm חברת בניית אתרים